Bullguard Internet Security

230,00 zł Brutto

186,99 zł Podatek VAT 23% VAT
Dostawa: do kilku dni roboczych

Nowy produkt

+

 Wielokrotnie nagradzane zaawansowane zabezpieczenia

BullGuard Internet Security zapewnia pełną ochronę Twoich urządzeń, a nasza wersja 2021 jest naszą najszybszą i najlepszą jak dotąd! Nowa technologia ochrony w chmurze wykrywa zagrożenia, które pojawiają się w czasie rzeczywistym, Dynamic Machine Learning chroni Cię nawet w trybie offline, a nasza niestandardowa bezpieczna przeglądarka zapewnia najwyższe bezpieczeństwo i twardą ochronę podczas zakupów i dokonywania płatności online.
bulprepro1.png

Więcej szczegółów

Specyfikacja

System operacyjnyAndroid, Apple iOS, Apple macOS, Microsoft Windows

Więcej informacji

Oto, co nowego w
BullGuard Internet Security 2021 :

Dynamiczne uczenie maszynowe

Wielokrotnie nagradzane zabezpieczenia BullGuard zostały teraz wzbogacone o bardziej rozbudowane możliwości uczenia maszynowego w wielu warstwach ochrony. Nasze unikalne dynamiczne uczenie maszynowe stale monitoruje wszystko, co dzieje się na Twoim urządzeniu, umożliwiając wykrywanie i blokowanie potencjalnie złośliwego zachowania w czasie rzeczywistym, zanim zdąży wyrządzić szkody, nawet gdy Twoje urządzenie nie jest połączone z Internetem.

bulprepro2.png
bulprepro3.png

Wielowarstwowa ochrona

Gdy złośliwe oprogramowanie próbuje zaatakować Twój komputer, lekkie i szybkie wykrywanie oparte na sygnaturach chroni przed najczęstszymi zagrożeniami, podczas gdy silnik behawioralny Sentry chroni przed zagrożeniami typu zero-day i innymi złożonymi zagrożeniami. Nasz silnik On Access chroni Cię, nawet jeśli nigdy nie uruchamiasz ręcznego skanowania, a gdy masz połączenie z Internetem, nasza nowa technologia wykrywania w chmurze wykrywa zagrożenia w miarę ich pojawiania się w czasie rzeczywistym, bez konieczności aktualizowania sygnatur na urządzeniu.

bulprepro6.png

Path: > > Bullguard Internet Security

Pobierz

Bullguard porównanie produktów

bulporprodu.png

Powiązane posty na blogu

Inne produkty w tej samej kategorii:

Opinie