Bitdefender Premium VPN Zobacz większe

Bitdefender Premium VPN

183,27 zł Brutto

149,00 zł Podatek VAT 23% VAT
Dostawa: do kilku dni roboczych

bitvpn

Nowy produkt

+

Premium VPN
all-devices-icon.png

Bądź szybki, anonimowy i bezpieczny w Internecie. Bitdefender Premium VPN to usługa, która zapewnia pełną anonimowość online poprzez szyfrowanie całego ruchu przychodzącego i wychodzącego.

  • Nielimitowany szyfrowany ruch dla 10 urządzeń
  • Niezrównana skuteczność wykrywania nawet najbardziej zaawansowanych cyberzagrożeń.
  • Pełna ochrona i anonimowość w internecie
  • Bezpieczne przesyłanie strumieniowe i pobieranie multimediów online
  • Brak logów połączeń
  • Ponad 1300 serwerów na całym świecie
  • Dostępny dla systemów Windows, macOS, Android i iOS

Więcej szczegółów

Specyfikacja

System operacyjnyAndroid, Apple iOS, Apple macOS, Microsoft Windows

Więcej informacji

bitvpnnagr2021.png

Zadbaj o bezpieczeństwo swoich danych


tarcza_1.webpwifi_1.webpoko_1.webp
Zachowaj prywatność swoich danych osobowych (danych bankowych, haseł sieci bezprzewodowych, adresów e-mail itp.)Połącz się z niezabezpieczonymi, publicznymi sieciami wi-fi i uzyskaj dostęp do treści, które są zazwyczaj ograniczone w określonych obszarachUkryj adres IP przed stronami trzecimi, aby nikt nie miał dostępu do Twoich logów online

Aby korzystać z Premium VPN, musisz mieć zainstalowane rozwiązanie bezpieczeństwa Bitdefender na swoim urządzeniu.

W 100% anonimowe przeglądanie internetu

Prywatne przeglądanie to dziś za mało, aby pozostać anonimowych. Bitdefender Premium VPN ukrywa Twoje prawdziwe IP, więc Twoja aktywność online nie może być powiązana z Tobą. Rozumiemy Twoje prawo do prywatności, więc nie przechowujemy żadnych logów ruchu.

premium-vpn-1.webp
premium-vpn-2.webp

Chroń swój ruch w sieciach Wi-Fi

Publiczne sieci Wi-Fi na lotniskach, w hotelach, restauracjach i centrach handlowych są łatwym celem dla osób, które mogą przechwycić i wykorzystać Twoje dane. Dzięki usłudze VPN łączysz się z jednym z naszych serwerów, aby chronić cały swój ruch przed dostępem innych osób za pomocą szyfrowania klasy wojskowej.

Uzyskaj dostęp do treści objętych ograniczeniami geograficznymi

Władze, uniwersytety, a nawet część dostawców internetowych na całym świecie stosuje cenzurę blokując dostęp do aplikacji i stron internetowych. Uwolnij się od regionalnych ograniczeń i odkryj internet na nowo z usługą Bitdefender Premium VPN.

premium-vpn-3.webp
premium-vpn-4.webp

Omijaj ograniczenia nakładane przez dostawców internetu

Obciążenie infrastruktury dostawców usługi dostępu do internetu stale rośnie. Nie wszyscy z nich mogą sprostać zapotrzebowaniu, a niektórzy mogą ograniczać przepustowość w zależności od aktywności użytkownika. Może to wpłynąć na korzystanie z gier lub odtwarzanie online Twojego ulubionego serialu w HD. Dzięki Bitdefender Premium VPN Twój ruch jest szyfrowany – nikt nie może śledzić tego, co robisz, nawet Twój ISP.

Odkryj możliwość obniżenia kosztów podróży

Wiele portali z ofertami podróży i linii lotniczych używa mechanizmu dynamicznego ustalania cen, aby dostosować swoje oferty, co może działać na Twoją niekorzyść. Użyj Bitdefender Premium VPN i łącz się z różnymi krajami, by znaleźć najlepszą ofertę.

premium-vpn-5.webp
premium-vpn-6.webp

Oglądaj ulubione programy również z dala od domu

Niezależnie od tego, czy jesteś na wakacjach, czy w podróży służbowej, pod koniec dnia masz ochotę odprężyć się i obejrzeć ulubiony film w internecie. Jeśli nie jest on dostępny tam, gdzie jesteś, połącz się z serwerem VPN w swoim kraju i ciesz się seansem.

Ochrona przed ukierunkowanymi atakami

Ochrona połączenia internetowego za pośrednictwem Bitdefender Premium VPN jest szczególnie przydatna, gdy grasz, a Twój przeciwnik próbuje zyskać dodatkową przewagę, stosując niekonwencjonalne metody, takie jak ataki DDoS, aby Cię spowolnić.

premium-vpn-7.webp

Path: > > Bitdefender Premium VPN

Pobierz

Powiązane posty na blogu

Inne produkty w tej samej kategorii:

Opinie