Bitdefender GravityZone Business Security Zobacz większe

Bitdefender GravityZone Business Security

731,85 zł Brutto

595,00 zł Podatek VAT 23% VAT
Dostawa: do kilku dni roboczych

Nowy produkt

+

Najlepsza ochrona


Niezmiennie doskonała ochrona Pojedyncza konsola zapewnia kompleksową ochronę stacji roboczych i serwerów, fizycznych lub wirtualnych.


GravityZone Business Security łączy uczenie maszynowe i heurystykę z sygnaturami i innymi technikami, aby zapewnić ochronę przed wszystkimi rodzajami złośliwego oprogramowania, a także zagrożeniami takimi jak phishing, ransomware, exploity i zero-dni.
Pionierskie i opatentowane technologie, takie jak Inspektor Procesów i algorytmy uczenia maszynowego, są stale rozwijane, dostosowywane i wykorzystywane od 2008 roku.
Na przykład jeden z najpoważniejszych ataków ransomware – WannaCry – który dotknął firmy na całym świecie w maju 2017 roku, został zablokowany przez algorytmy uczenia maszynowego GravityZone i techniki anty-exploitowe. Żaden klient produktu GravityZone nie został zainfekowany.
Wyniki jasno pokazują, dlaczego Bitdefender jest rozwiązaniem do ochrony biznesu: lepsze wskaźniki wykrywania i mniej fałszywych alarmów

Więcej szczegółów

Specyfikacja

System operacyjnyApple macOS, Linuks, Microsoft Windows, Microsoft Windows Serwer
Windows SerwerSerwery powinny stanowić mniej niż 30% wszystkich jednostek

Więcej informacji

Najlepsza Ochrona, Najlepsza wydajność

Kompleksowe zabezpieczenia i efektywne zarządzanie

Pełna kontrola i zwiększona produktywność Twojego biznesu

GravityZone stale zajmuje 1. miejsce w niezależnych testach bezpieczeństwa, zapewniając niezawodne bezpieczeństwo firmom każdej wielkości.Wszystkie działania związane z bezpieczeństwem są zarządzane z pojedynczej konsoli i agenta na punkcie końcowym. Ochrona jest instalowana zdalnie na wszystkich komputerach za pomocą zdalnej instalacji.Udzielanie lub odmawianie dostępu, do stron internetowych i aplikacji dzięki wysoce szczegółowym kontrolom bezpieczeństwa w celu zapewnienia maksymalnej ochrony.

bit_funkcje_i_korzysci.png

Path: > > Bitdefender GravityZone Business Security

Pobierz

Powiązane posty na blogu

Inne produkty w tej samej kategorii:

Opinie