Bitdefender GravityZone Advanced Business Security Zobacz większe

Bitdefender GravityZone Advanced Business Security

1 057,80 zł Brutto

860,00 zł Podatek VAT 23% VAT
Dostawa: do kilku dni roboczych

Nowy produkt

+

Adaptacyjna ochrona i najbardziej zaawansowane techniki nauczania maszynowego

Bitdefender GravityZone Advanced Business Security oferuje kompleksową ochronę fizycznych i wirtualnych komputerów stacjonarnych i serwerów, a także urządzeń mobilnych oraz zabezpieczeń i antyspamów dla skrzynek pocztowych Exchange – wszystko zarządzane z pojedynczej konsoli.

Więcej szczegółów

Specyfikacja

System operacyjnyApple macOS, Linuks, Microsoft Windows, Microsoft Windows Serwer
Windows SerwerSerwery powinny stanowić mniej niż 35% wszystkich jednostek

Więcej informacji

Najlepsza Ochrona, Najlepsza wydajność

Kompleksowe zabezpieczenia i efektywne zarządzanie

Pełna kontrola i zwiększona produktywność Twojego biznesu

# 1 w rankingu technologii antymalware, anty-ransomware, anty-exploit i antyspam

Bitdefender wykorzystuje innowacyjne technologie, aby wykrywać wszystkie zagrożenia, od typowego złośliwego oprogramowania po zaawansowane ataki i ransomware, przy jednoczesnym zapewnieniu możliwie najmniejszego wpływu na wydajność systemu. GravityZone jest jedynym rozwiązaniem, które zdobyło jak dotąd wszystkie nagrody VBSpam i konsekwentnie zajmuje najwyższe pozycje w rankingach wykrywania spamu.

GravityZone Advanced Business Security zapewnia kompleksową ochronę i zarządzanie. Pomaga to nowoczesnym środowiskom IT radzić sobie ze wszystkimi atakami, eliminując konieczność zarządzania wieloma rozwiązaniami. Konsola lokalna GravityZone bazuje na wzmocnionej maszynie Linux urządzenia wirtualnego, a jej wdrożenie zajmuje mniej niż 30 minut. Bitdefender automatycznie wykrywa i usuwa poprzednie rozwiązanie AV po instalacji.Optymalizując i centralizując zadania skanowania, Bitdefender pozwala na uruchomienie do 30% więcej maszyn wirtualnych niż tradycyjne rozwiązania. W przeciwieństwie do rozwiązań opartych na sterowniku VMware vShield, Bitdefender obejmuje każde środowisko wirtualne i zapewnia funkcje równoważenia obciążenia, a także skanowanie pamięci i procesów.

bit_funkcje_i_korzysci.png

Path: > > Bitdefender GravityZone Advanced Business Security

Pobierz

Powiązane posty na blogu

Inne produkty w tej samej kategorii:

Opinie