Close

EaseUS LockMyFile

tylko online

Nowy

Easeuslock1.png
  • Bezpieczne i skuteczne narzędzie do ochrony plików
  • Zaszyfruj i ukryj swoje foldery przed innymi użytkownikami
  • Zabezpiecz hasłem pliki, foldery na dysku lokalnym, dysku USB lub w sieci LAN.
  • Monitoruj dysk lub folder, gdy użytkownik wprowadza zmiany.


dodajdokoszykanew.png

Więcej szczegółów

275,53 zł Brutto

224,01 zł podatek VAT 23% netto
Dostawa: do kilku dni roboczych

Dane Techniczne

System operacyjnyMicrosoft Windows 2000, Microsoft Windows XP z dodatkiem Service Pack 3, Microsoft Windows Vista, Microsoft Windows 7, Microsoft Windows 8, Microsoft Windows 8.1, Microsoft Windows 10, Microsoft Windows 11

Więcej informacji

Chroń swoje prywatne pliki przed dostępem innych osób

W dokumentach znajduje się wiele krytycznych danych, które nie mogą zostać ujawnione innym osobom. Wszystkie tajemnice powinny być bezpiecznie przechowywane. Blokada plików EaseUS to narzędzie do szyfrowania klasy wojskowej. Pozwala blokować i ukrywać foldery na dysku flash, zewnętrznym dysku USB, wewnętrznym dysku twardym i nie tylko.

Easeuslock8.pngEaseuslock2.pngEaseuslock3.png
Ukryj pliki/foldery/dyskiZablokuj pliki/foldery/dyski
EaseUS LockMyFile może ukryć Twoje prywatne pliki/foldery przed dyskiem lokalnym lub zewnętrznym (USB), całkowicie niewidoczne dla kogokolwiek lub jakichkolwiek programów, nawet w trybie awaryjnym systemu Windows. Wszystkie ukryte pliki nigdy nie są wyświetlane w wynikach wyszukiwania.Zabezpiecz hasłem dowolne pliki/foldery na dysku lokalnym lub dysku zewnętrznym (USB), zabezpiecz hasłem folder, aby wszystkie nowo dodane pliki były chronione hasłem. Zablokuj folder na USB za pomocą hasła głównego i hasła klienta.
Easeuslock4.pngEaseuslock5.png
Chroń pliki/foldery/dyskiMonitorowanie folderów/dysków
Zabezpiecz hasłem ważne pliki, foldery i dyski. Ludzie mogą odczytywać pliki chronione przed zapisem, ale nikt nie może ich modyfikować, usuwać (nawet przesuwać usuwania) ani zmieniać ich nazwy bez hasła.Monitoruj dysk lub folder i jego podfoldery podczas zmiany i zapisu lub wszelkich operacji lub zmian dokonywanych przez użytkownika.
Easeuslock6.pngEaseuslock7.png
Zablokuj udostępniony folder LANSzyfrowanie plików/przenośne szyfrowanie
EaseUS LockMyFile pomaga ustawić hasła do folderu udostępnionego w sieci, które ograniczają dostęp do nich.Szyfruj pliki i foldery do formatu GFL lub pliku w formacie EXE za pomocą algorytmu szyfrowania AES. Możesz otwierać zaszyfrowane pliki lub foldery EXE na innych komputerach.
Ścieżka: > > > EaseUS LockMyFile

Recenzje ( 0 )

Close