Close
SentryPC Zobacz większy

SentryPC

tylko online

Nowy

SentryPC

sentrypcslider-employee.jpg

Monitoruj, filtruj, kontroluj

Chroń, analizuj i zarządzaj działaniami użytkowników na komputerach i urządzeniach mobilnych w dowolnym czasie... w dowolnym miejscu... na bieżąco.


dodajdokoszykanew.png

Więcej szczegółów

302,18 zł Brutto

245,67 zł podatek VAT 23% netto
Dostawa: do kilku dni roboczych

Dane Techniczne

System operacyjnyAndroid 7.0 lub nowszy, macOS 10.10 lub nowszy, Microsoft Windows 7, Microsoft Windows 8, Microsoft Windows 8.1, Microsoft Windows 10, Microsoft Windows 11

Więcej informacji

Zdalnie monitoruj, filtruj i kontroluj wszystkie działania użytkowników

SentryPC to całkowicie oparte na chmurze oprogramowanie do monitorowania aktywności, filtrowania treści i zarządzania czasem w jednym. Niezależnie od tego, czy jesteś zatroskanym rodzicem szukającym oprogramowania do kontroli rodzicielskiej, czy firmą poszukującą oprogramowania do monitorowania pracowników — SentryPC jest odpowiedzią!

Zapisz działania

Filtruj zawartość

Zaplanuj użycie

Każda czynność, którą Twoi użytkownicy wykonują na komputerze lub telefonie, jest rejestrowana w czasie rzeczywistym i ze wszystkimi szczegółami do wglądu — będziesz dokładnie wiedzieć, co zrobili i kiedy to zrobili.

Filtruj aplikacje, gry, strony internetowe i słowa kluczowe dla wszystkich użytkowników — całkowicie blokuj treści lub wybierz określone godziny w ciągu dnia, w których jest to dozwolone/blokowane dla każdego użytkownika.Kontroluj, kiedy urządzenie może być używane, tworząc dzienne harmonogramy — wybierz dozwolone godziny każdego dnia i ustaw maksymalne limity użytkowania na każdy dzień lub tydzień.

Łatwy w użyciu interfejs dostępny z dowolnego miejsca

Zaloguj się do swojego bezpiecznego konta w chmurze z dowolnego urządzenia z dostępem do Internetu, w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca. Po zainstalowaniu SentryPC na komputerze lub telefonie nigdy więcej nie będziesz musiał uzyskiwać do niego dostępu — wszystkie dzienniki aktywności, raporty, wykresy, pliki do pobrania, ustawienia i inne elementy są dostępne na Twoim koncie.

Recenzje ( 0 )

Close