Close

O&O DiskImage Server

tylko online

Nowy

O&O DiskImage 19 umożliwia tworzenie kopii zapasowych całego komputera lub pojedynczych plików w dowolnym momencie - nawet podczas pracy komputera. W przypadku utraty danych osobowych można je szybko przywrócić za pomocą zaledwie kilku kliknięć myszą - nawet jeśli Windows nie może już uruchomić się. Obsługuje również dyski SSD i najnowszy system UEFI.

O&O DiskImage umożliwia przywracanie systemu, klonowanie lub duplikowanie całego komputera lub dysku twardego. Można nawet przywrócić tę kopię zapasową na komputerze, którego sprzęt jest inny niż oryginalny komputer, na przykład w przypadku zmiany płyty głównej na komputerze docelowym lub zakupu nowego komputera i przywrócenia na nim starej kopii zapasowej.

Wersja serwerowa: zawiera advanced scripting interface


dodajdokoszykanew.png

Więcej szczegółów

1 098,60 zł podatek VAT 23% netto
Dostawa: do kilku dni roboczych

Dane Techniczne

System operacyjnyMicrosoft Windows Server 2019, Microsoft Windows Server 2016, Microsoft Windows Server 2022

Więcej informacji

Kompleksowa funkcjonalność VHD / VHDX

W nowej wersji 19 możliwe jest konwertowanie plików obrazów utworzonych za pomocą O&O DiskImage na pliki obrazów dysków wirtualnych Microsoft Virtual Hard Disc (VHDX) oraz VHD. Może to być szczególnie przydatne, jeśli ktoś chce najpierw "przećwiczyć" migrację z systemu Windows 10 do systemu Windows 11, ponieważ można to zrobić za pomocą maszyny wirtualnej utworzonej w bieżącym systemie.

Nowy O&O DiskImage 19 może także tworzyć różnicowe i przyrostowe obrazy dysków wirtualnych. Łączenie lub montowanie tych obrazów jest również możliwe. Za każdym razem, gdy dostępna jest kopia zapasowa, dostęp do dowolnych potrzebnych plików zajmuje tylko kilka sekund. Pracę na komputerze można wtedy kontynuować bez utraty czasu lub ważnych danych.

O&O DiskImage 19 z własną partycją odzyskiwania

Normalnie w przypadku programu do tworzenia kopii zapasowych lub obrazów dysków musisz utworzyć nośnik rozruchowy (USB), aby uruchomić system, jeśli coś pójdzie nie tak. Musisz go albo nosić przy sobie, albo przechowywać w bezpiecznym miejscu na wypadek katastrofy.

Dzięki integracji z systemem, partia odzyskiwania O&O DiskImage może być natychmiast dostępna, aby bezpośrednio przywrócić ostatni obraz systemu. Jeśli system operacyjny Windows nie uruchamia się lub jeśli należy odinstalować uszkodzone sterowniki - dzięki zintegrowanemu środowisku odzyskiwania wszystkie narzędzia O&O są dostępne, aby system działał ponownie jak najłatwiej. Nie tylko jest to dla użytkownika znacznie wygodniejsze i szybsze, ale także zapewnia dodatkowy poziom bezpieczeństwa, ponieważ ten nośnik nie może zostać zgubiony lub uszkodzony tak łatwo jak zewnętrzny, zewnętrzny.

O&O DiskImage To Go

Wcześniej oprócz regularnego tworzenia kopii zapasowej komputera musisz również osobno utworzyć nośnik rozruchowy O&O DiskImage, aby przywrócić tę kopię zapasową. Teraz jest wszystko łatwiejsze! Nowa funkcja O&O DiskImage To Go automatycznie tworzy zewnętrzny dysk twardy (lub dysk flash USB z wystarczającą ilością miejsca na dane) w bootowalny nośnik O&O DiskImage i oznacza ten dysk jako preferowane medium magazynowania dla przyszłych kopii zapasowych systemu. Gdy tylko podłączysz ten zewnętrzny dysk USB do komputera, O&O DiskImage 19 automatycznie tworzy kopię zapasową. To ułatwia tworzenie aktualnej kopii zapasowej. A jeśli coś naprawdę stanie się z twoim komputerem lub chcesz przenieść system i wszystkie dane na nowy komputer, to za pomocą nośnika rozruchowego O&O DiskImage możesz przywrócić kopię zapasową przechowywaną na nim za pomocą jednego dotknięcia przycisku. Bez problemu z wyszukiwaniem nośnika rozruchowego i zewnętrznego dysku twardego z kopią zapasową.

Nigdy nie było tak łatwo zabezpieczyć swoje dane!

Ścieżka: > > > O&O DiskImage Server

Powiązane artykuły na blogu

Recenzje ( 0 )

Close