-20% AVG Internet Security Business Edition Zobacz większe

AVG Internet Security Business Edition

  146,62 zł Brutto

  183,27 zł

  119,20 zł Podatek VAT 23% VAT
  Dostawa: do kilku dni roboczych

  Nowy produkt

  +

  Rozwiązanie dedykowane firmom

  Wiesz, że firma wymaga znacznie lepszej ochrony antywirusowej niż użytkownicy prywatni. Dla osób prowadzących własny biznes stworzyliśmy program, który zapewni im bezpieczeństwo, ukryje tożsamość w sieci i zagwarantuje prywatność. Oto AVG Internet Security Business Edition.

  Więcej szczegółów

   Specyfikacja

   System operacyjnyMicrosoft Windows, Microsoft Windows Serwer
   Windows SerwerObsługiwane są tylko 64-bitowe wersje systemów operacyjnych Windows Serwer

   Więcej informacji

   100% bezpieczeństwa online

   Antywirus AVG AntyVirus Business Edition wyszukuje i analizuje podejrzane pliki, by baza wirusów była cały czas aktualna 
   Monitoring plików

   Funkcja, dzięki której nie zaskoczy Cię żadenpodejrzany plik. Cybercapture w antywirusie AVG Internet Security Business Edition przechwyci go i wyśle do analizy.

   Antywirus AVG AntyVirus Business Edition uczy się na podstawie doświadczenia, skanując zachowanie plików. To pozwala mu wykryć niestandardowe działania
   Antywirus sieciowy

   Usługa wykrywania wirusów w czasie rzeczywistym, np. podczas ładowania stron www. Z antywirusem AVG Internet Security Business Edition nic nie ściągnie się na Twój komputer.

   Antywirus AVG AntyVirus Business Edition posiada firewalla, który chroni przed przejęciem władzy nad komputerem przez hakerów
   Firewall - zapora ogniowa

   Element AVG Internet Security Business Edition, który chroni Twoją firmę przed zagrożeniami internetowymi, takimi jak spam, wirusy, hakerzy i złośliwe oprogramowanie.

   Antywirus AVG AntyVirus Business Edition uczy się na podstawie doświadczenia, skanując zachowanie plików. To pozwala mu wykryć niestandardowe działania
   Bezpieczeństwo e-mail

   Wydajny skaner poczty, sprawdzający czy przychodzące wiadomości nie zawierają wirusów, złośliwych linków oraz nie są spamem. Obowiązkowy element ochrony antywirusowej w każdej firmie!

   Antywirus AVG AntyVirus Business Edition skanuje otwierane w przeglądarce adresy, chroniąc przed wejściem na zainfekowaną stronę
   Linkscanner© Surf-Shield

   Surfuj bezpiecznie korzystając z bieżącego monitorowania linków i stron w sieci.

   Antywirus AVG Internet Security Business Edition skanuje pliki przed pobraniem ich na komputer
   Ulepszona ochrona sieci

   Dodatkowe skanowanie pobieranych plików, dzięki którym niebezpieczna zawartość zostaje zablokowana przez AVG Internet Security Business Edition już na etapie pobierania.


   Ochrona tożsamości, prywatności i danych

   Antywirus AVG AntyVirus Business Edition chroni przed programami szpiegującymi, których celem jest kradzież tożsamości lub danych
   Identity Protection

   Zaawansowane bezpieczeństwo online, dzięki wbudowanej funkcji ochrony danych wrażliwych, numerów kart kredytowych i tożsamości online.

   Antywirus AVG AntyVirus Business Edition tworzy bezpieczne miejsce do przechowywania ważnych plików
   Bezpieczna skrytka na pliki

   Szyfrowany sejf, gdzie można przechowywać ważne pliki i dane wrażliwe. Zabezpieczana przez AVG Internet Security Business Edition!

   Antywirus AVG AntyVirus Business Edition chroni obszary systemowe Windows, zapobiegając wprowadzaniu tam zmian przez osoby nieuprawnione
   Ochrona serwera plików Windows

   Zaawansowane bezpieczeństwo firmy dzięki funkcji AVG Internet Security Business Edition, która zapewnia ochronę systemu Windows przed hakerami.

   Antywirus AVG AntyVirus Business Edition posiada niszczarkę, pozwalającą definitywnie usunąć pliki z dysku
   Niszczarka

   Niezawodny sposób na pozbycie się plików raz na zawsze, bez możliwości ich odzyskania.


   Najlepsza ochrona i komfort korzystania

   Antywirus AVG AntyVirus Business Edition chroni przed programami typu ransomware - szyfrującymi pliki i żądającymi za nie okupuAntywirus AVG AntyVirus Business Edition wyposażono w skaner, który nie przeszkadza użytkownikowi w pracyAntywirus AVG AntyVirus Business Edition ma konsolę administracyjną, umożliwiającą zarządzanie programem z jednego miejsca

   Anty-ransomware

   Skuteczna ochrona przed złośliwym oprogramowaniem wyłudzającym okup, dzięki połączeniu w AVG Internet Security Business Edition kilku metod analizowania ataków hakerskich.

   Niezauważalna praca

   Dyskretny i inteligentny skaner antywirusowy, który nie obciąża komputera w sytuacjach, gdy jego zasoby są potrzebne do innych zadań.

   Konsola sterująca

   Zdalne zarządzanie z jednego miejsca, pozwalające instalować, aktualizować i konfigurować oprogramowanie AVG na różnych komputerach oraz w całej sieci komputerowej.

   Produkty AVG serii Business są szeroko znane na całym świecie

   dzięki produktom AVG Business Edition

   600 000

   firm korzysta z nich na stałe

   5 000 000

   użytkowników ma je zainstalowane na swoich komputerach

   27

   lat poświęciliśmy na ich dopracowanie

   Opinie

   Path: > > AVG Internet Security Business Edition

   Pobierz

   Inne produkty w tej samej kategorii: