-20% AVG Internet Security Business Edition Zobacz większe

AVG Internet Security Business Edition

146,62 zł Brutto

183,27 zł

119,20 zł Podatek VAT 23% VAT
Dostawa: do kilku dni roboczych

Nowy produkt

+

Rozwiązanie dedykowane firmom

Wiesz, że firma wymaga znacznie lepszej ochrony antywirusowej niż użytkownicy prywatni. Dla osób prowadzących własny biznes stworzyliśmy program, który zapewni im bezpieczeństwo, ukryje tożsamość w sieci i zagwarantuje prywatność. Oto AVG Internet Security Business Edition.

Więcej szczegółów

Specyfikacja

System operacyjnyMicrosoft Windows, Microsoft Windows Serwer
Windows SerwerObsługiwane są tylko 64-bitowe wersje systemów operacyjnych Windows Serwer

Więcej informacji

100% bezpieczeństwa online

Antywirus AVG AntyVirus Business Edition wyszukuje i analizuje podejrzane pliki, by baza wirusów była cały czas aktualna 
Monitoring plików

Funkcja, dzięki której nie zaskoczy Cię żadenpodejrzany plik. Cybercapture w antywirusie AVG Internet Security Business Edition przechwyci go i wyśle do analizy.

Antywirus AVG AntyVirus Business Edition uczy się na podstawie doświadczenia, skanując zachowanie plików. To pozwala mu wykryć niestandardowe działania
Antywirus sieciowy

Usługa wykrywania wirusów w czasie rzeczywistym, np. podczas ładowania stron www. Z antywirusem AVG Internet Security Business Edition nic nie ściągnie się na Twój komputer.

Antywirus AVG AntyVirus Business Edition posiada firewalla, który chroni przed przejęciem władzy nad komputerem przez hakerów
Firewall - zapora ogniowa

Element AVG Internet Security Business Edition, który chroni Twoją firmę przed zagrożeniami internetowymi, takimi jak spam, wirusy, hakerzy i złośliwe oprogramowanie.

Antywirus AVG AntyVirus Business Edition uczy się na podstawie doświadczenia, skanując zachowanie plików. To pozwala mu wykryć niestandardowe działania
Bezpieczeństwo e-mail

Wydajny skaner poczty, sprawdzający czy przychodzące wiadomości nie zawierają wirusów, złośliwych linków oraz nie są spamem. Obowiązkowy element ochrony antywirusowej w każdej firmie!

Antywirus AVG AntyVirus Business Edition skanuje otwierane w przeglądarce adresy, chroniąc przed wejściem na zainfekowaną stronę
Linkscanner© Surf-Shield

Surfuj bezpiecznie korzystając z bieżącego monitorowania linków i stron w sieci.

Antywirus AVG Internet Security Business Edition skanuje pliki przed pobraniem ich na komputer
Ulepszona ochrona sieci

Dodatkowe skanowanie pobieranych plików, dzięki którym niebezpieczna zawartość zostaje zablokowana przez AVG Internet Security Business Edition już na etapie pobierania.


Ochrona tożsamości, prywatności i danych

Antywirus AVG AntyVirus Business Edition chroni przed programami szpiegującymi, których celem jest kradzież tożsamości lub danych
Identity Protection

Zaawansowane bezpieczeństwo online, dzięki wbudowanej funkcji ochrony danych wrażliwych, numerów kart kredytowych i tożsamości online.

Antywirus AVG AntyVirus Business Edition tworzy bezpieczne miejsce do przechowywania ważnych plików
Bezpieczna skrytka na pliki

Szyfrowany sejf, gdzie można przechowywać ważne pliki i dane wrażliwe. Zabezpieczana przez AVG Internet Security Business Edition!

Antywirus AVG AntyVirus Business Edition chroni obszary systemowe Windows, zapobiegając wprowadzaniu tam zmian przez osoby nieuprawnione
Ochrona serwera plików Windows

Zaawansowane bezpieczeństwo firmy dzięki funkcji AVG Internet Security Business Edition, która zapewnia ochronę systemu Windows przed hakerami.

Antywirus AVG AntyVirus Business Edition posiada niszczarkę, pozwalającą definitywnie usunąć pliki z dysku
Niszczarka

Niezawodny sposób na pozbycie się plików raz na zawsze, bez możliwości ich odzyskania.


Najlepsza ochrona i komfort korzystania

Antywirus AVG AntyVirus Business Edition chroni przed programami typu ransomware - szyfrującymi pliki i żądającymi za nie okupuAntywirus AVG AntyVirus Business Edition wyposażono w skaner, który nie przeszkadza użytkownikowi w pracyAntywirus AVG AntyVirus Business Edition ma konsolę administracyjną, umożliwiającą zarządzanie programem z jednego miejsca

Anty-ransomware

Skuteczna ochrona przed złośliwym oprogramowaniem wyłudzającym okup, dzięki połączeniu w AVG Internet Security Business Edition kilku metod analizowania ataków hakerskich.

Niezauważalna praca

Dyskretny i inteligentny skaner antywirusowy, który nie obciąża komputera w sytuacjach, gdy jego zasoby są potrzebne do innych zadań.

Konsola sterująca

Zdalne zarządzanie z jednego miejsca, pozwalające instalować, aktualizować i konfigurować oprogramowanie AVG na różnych komputerach oraz w całej sieci komputerowej.

Produkty AVG serii Business są szeroko znane na całym świecie

dzięki produktom AVG Business Edition

600 000

firm korzysta z nich na stałe

5 000 000

użytkowników ma je zainstalowane na swoich komputerach

27

lat poświęciliśmy na ich dopracowanie

Path: > > AVG Internet Security Business Edition

Pobierz

Powiązane posty na blogu

Inne produkty w tej samej kategorii:

Opinie