Avast Business for Linux Zobacz większe

Avast Business Antivirus for Linux

959,36 zł Brutto

779,97 zł Podatek VAT 23% VAT
Dostawa: do kilku dni roboczych

Nowy produkt

+

Nowoczesny antywirus dla serwerów Linux

O ile serwery Linux zwykle uznaje się za bardziej odporne na wirusy i złośliwe oprogramowanie, żadne urządzenie nie jest całkowicie bezpieczne. Zapewnij sobie spokój ducha w kwestii systemów Linux dzięki naszej zaawansowanej ochronie punktów końcowych.

Więcej szczegółów

Specyfikacja

System operacyjnyLinuks Debian 10, Linuks Debian 11, Linuks Ubuntu 18.04, Linuks Ubuntu 20.04, Red Hat Enterprise Linux 7, Red Hat Enterprise Linux 8, Linuks CentOS 7, Rocky Linux 8, AlmaLinux 8

Więcej informacji

Ochrona biznesowa dla systemu Linuks

linux-business-protection-illustration.pngChroń urządzenia z systemem Linux za pomocą naszego niewielkiego rozwiązania antywirusowego, które zapewnia natychmiastową ochronę. Nasza unikalna technologia CommunityIQ łączy w sobie możliwości milionów urządzeń, aby zapewnić ochronę systemu Linux przed złośliwym oprogramowaniem w czasie rzeczywistym. Przyspiesz pracę stacji roboczych, chroniąc pliki bezpośrednio na serwerze, i ogranicz zużycie energii dzięki obsłudze wielu rdzeni.

Skaner rdzenia systemu

Tarcza serwera plików

Usługa skanowania antywirusowego na żądanie z wykorzystaniem narzędzia wiersza poleceń dla systemu Linux, która integruje się z serwerami poczty e-mail za pomocą AMaViS. Klienty podłączają się do gniazda UNIX usługi, aby przeprowadzić skanowanie podstawowe i skanowanie z wykorzystaniem narzędzia wiersza poleceń oraz uzyskać natychmiastowe wyniki.Skaner plików pracujący w czasie rzeczywistym, który skanuje pliki zapisane w dowolnym z monitorowanych punktów instalacji. Obsługuje opartą na fanotify tarczę systemu plików „przy zapisie” przeznaczoną do użytku na serwerach plików, która skutecznie chroni pliki zarówno na serwerach Samba, jak i NFS.

Path: > > Avast Business Antivirus for Linux

Pobierz

Powiązane posty na blogu

Inne produkty w tej samej kategorii:

Opinie