Arcabit Home Security Zobacz większe

Arcabit Home Security 5+5

  199,00 zł Brutto

  161,79 zł Podatek VAT 23% VAT
  Dostawa: do kilku dni roboczych

  Nowy produkt

  +

  • Ochrona komputerów i urządzeń mobilnych
  • Ochrona przed atakami z Internetu
  • Nowatorski mechanizm SafeStorage - ochrona dokumentów
  • Ochrona tożsamości, bezpieczne transakcje bankowe i zakupy online
  • Kontrola rodzicielska i harmonogram dostępu do Internetu
  • Ochrona poczty i filtr antyspamowy
  • Niskie obciążenie systemu

  Wersja na 5 komputerów i 5 urządzeń mobilnych

  Więcej szczegółów

   Specyfikacja

   System operacyjnyAndroid, Microsoft Windows

   Więcej informacji

   dmf_check.png
   Ochrona przed wirusami i zagrożeniami z Internetu

   Każdego dnia Sieć jest zalewana przez tysiące nowych zagrożeń, a cyberprzestępcy nieustannie pracują nad nowymi technikami ataków. Rozwiązania Arcabit oferują najwyższy poziom ochrony dodatkowo zwielokrotniany przez zasoby i moc obliczeniową chmury producenta.
   Antywirus
   dmf_check.png
   Safe Storage - Bezpieczne dokumenty, arkusze, zdjęcia i inne pliki użytkowników
   Safe Storage to nowatorska technologia Arcabit pozwalająca na ochronę ważnych danych (różnego rodzaju dokumentów, plików graficznych, baz, arkuszy itp.) przed ich niepożądaną modyfikacją, zaszyfrowaniem, zniszczeniem lub skasowaniem przez szkodliwe oprogramowanie jak również przez przypadkowe działanie użytkownika.
   Safe Storage przechowuje oryginalną zawartość dokumentów, zdjęć i innych ważnych plików użytkownika, niezależnie od tego, w jaki sposób są one modyfikowane lub kasowane.
   Safe Storage już niejednokrotnie wykazał swoją skuteczność w ochronie oraz odzyskaniu danych zaszyfrowanych przez zagrożenia typu Cryptolocker czyli szkodliwe oprogramowanie szyfrujące dane i żądające okupu za ich odzyskanie.
   Bezpieczne dokumenty
   dmf_check.png
   Safe Browser - Ochrona zakupów i transakcji bankowych online

   Kradzieże pieniędzy z kont elektronicznych czy przechwytywanie numerów kart kredytowych to chleb powszedni cyberprzestępców. Niezawodna przeglądarka Arcabit Safe Browser zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa w trakcie korzystania z zasobów Internetu, a zwłaszcza w trakcie operacji bankowych, płatniczych oraz wymagających podawania wrażliwych danych. Safe Browser ściśle współpracuje z pozostałymi modułami pakietu Arcabit i stale kontroluje poziom bezpieczeństwa systemu, nie dopuszczając do sytuacji, w których newralgiczne dane mogłyby trafić w niepowołane ręce.
   Bezpieczna bankowość
   dmf_check.png
   Ochrona dzieci przed zagrożeniami internetowymi

   Internet jest pełen treści nieodpowiednich dla najmłodszych (a także tych nieco starszych) użytkowników. Stale aktualizowane mechanizmy kontroli rodzicielskiej i kontroli dostępu skutecznie blokują dostęp do szkodliwych stron pozwalając na bezpieczne surfowanie po Sieci.
   Bezpieczne dzieci
   dmf_check.png
   Prosty i intuicyjny w obsłudze

   Arcabit Internet Security nie wymaga od użytkownika żadnej wiedzy technicznej. Instalacja programu trwa kilkanaście sekund, a zainstalowana aplikacja jest od razu gotowa do pracy i nie wymaga dodatkowej konfiguracji.
   Antywirus prosty w obsłudze
   dmf_check.png
   Szybki i wydajny

   Komfort pracy z komputerem, szybkie otwieranie stron internetowych i pobieranie plików są w oczach użytkowników nie mniej ważne od wysokiego poziomu ochrony. Dlatego tak wiele energii poświęcamy na optymalizację naszych mechanimzów ochronnych w taki sposób, aby nie obciążały one nawet tych słabszych komputerów.
   Antywirus szybki i wydajny
   dmf_check.png
   Chroni komputery stacjonane i urządzenia mobilne

   Ochrona komputerów stacjonarnych, laptopów i notebooków z systemem Windows oraz urządzeń mobilnych pracujących w oparciu o system Android.        

   Opinie

   Path: > > Arcabit Home Security 5+5

   Pobierz

   Powiązane posty na blogu

   Inne produkty w tej samej kategorii: