Arcabit Home Security Zobacz większe

Arcabit Home Security 1+1

119,00 zł Brutto

96,75 zł Podatek VAT 23% VAT
Dostawa: do kilku dni roboczych

Nowy produkt

+

  • Ochrona komputerów i urządzeń mobilnych
  • Ochrona przed atakami z Internetu
  • Nowatorski mechanizm SafeStorage - ochrona dokumentów
  • Ochrona tożsamości, bezpieczne transakcje bankowe i zakupy online
  • Kontrola rodzicielska i harmonogram dostępu do Internetu
  • Ochrona poczty i filtr antyspamowy
  • Niskie obciążenie systemu

Wersja na 1 komputer i 1 urządzenie mobilne

Więcej szczegółów

Specyfikacja

System operacyjnyAndroid 8.0 lub nowszy, Microsoft Windows 7, Microsoft Windows Vista z dodatkiem Service Pack 2, Microsoft Windows Server 2008, Microsoft Windows 10, Microsoft Windows Server 2012, Microsoft Windows 8.1, Microsoft Windows Server 2016, Microsoft Windows XP z dodatkiem Service Pack 3, Microsoft Windows Server 2022, Microsoft Windows Server 2003 R2, Microsoft Windows 8, Microsoft Windows Server 2008 R2, Microsoft Windows 11, Microsoft Windows Server 2012 R2, Microsoft Windows Server 2019, Microsoft Windows Server 2003

Więcej informacji

dmf_check.png
Ochrona przed wirusami i zagrożeniami z Internetu

Każdego dnia Sieć jest zalewana przez tysiące nowych zagrożeń, a cyberprzestępcy nieustannie pracują nad nowymi technikami ataków. Rozwiązania Arcabit oferują najwyższy poziom ochrony dodatkowo zwielokrotniany przez zasoby i moc obliczeniową chmury producenta.
Antywirus
dmf_check.png
Safe Storage - Bezpieczne dokumenty, arkusze, zdjęcia i inne pliki użytkowników
Safe Storage to nowatorska technologia Arcabit pozwalająca na ochronę ważnych danych (różnego rodzaju dokumentów, plików graficznych, baz, arkuszy itp.) przed ich niepożądaną modyfikacją, zaszyfrowaniem, zniszczeniem lub skasowaniem przez szkodliwe oprogramowanie jak również przez przypadkowe działanie użytkownika.
Safe Storage przechowuje oryginalną zawartość dokumentów, zdjęć i innych ważnych plików użytkownika, niezależnie od tego, w jaki sposób są one modyfikowane lub kasowane.
Safe Storage już niejednokrotnie wykazał swoją skuteczność w ochronie oraz odzyskaniu danych zaszyfrowanych przez zagrożenia typu Cryptolocker czyli szkodliwe oprogramowanie szyfrujące dane i żądające okupu za ich odzyskanie.
Bezpieczne dokumenty
dmf_check.png
Safe Browser - Ochrona zakupów i transakcji bankowych online

Kradzieże pieniędzy z kont elektronicznych czy przechwytywanie numerów kart kredytowych to chleb powszedni cyberprzestępców. Niezawodna przeglądarka Arcabit Safe Browser zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa w trakcie korzystania z zasobów Internetu, a zwłaszcza w trakcie operacji bankowych, płatniczych oraz wymagających podawania wrażliwych danych. Safe Browser ściśle współpracuje z pozostałymi modułami pakietu Arcabit i stale kontroluje poziom bezpieczeństwa systemu, nie dopuszczając do sytuacji, w których newralgiczne dane mogłyby trafić w niepowołane ręce.
Bezpieczna bankowość
dmf_check.png
Ochrona dzieci przed zagrożeniami internetowymi

Internet jest pełen treści nieodpowiednich dla najmłodszych (a także tych nieco starszych) użytkowników. Stale aktualizowane mechanizmy kontroli rodzicielskiej i kontroli dostępu skutecznie blokują dostęp do szkodliwych stron pozwalając na bezpieczne surfowanie po Sieci.
Bezpieczne dzieci
dmf_check.png
Prosty i intuicyjny w obsłudze

Arcabit Internet Security nie wymaga od użytkownika żadnej wiedzy technicznej. Instalacja programu trwa kilkanaście sekund, a zainstalowana aplikacja jest od razu gotowa do pracy i nie wymaga dodatkowej konfiguracji.
Antywirus prosty w obsłudze
dmf_check.png
Szybki i wydajny

Komfort pracy z komputerem, szybkie otwieranie stron internetowych i pobieranie plików są w oczach użytkowników nie mniej ważne od wysokiego poziomu ochrony. Dlatego tak wiele energii poświęcamy na optymalizację naszych mechanimzów ochronnych w taki sposób, aby nie obciążały one nawet tych słabszych komputerów.
Antywirus szybki i wydajny
dmf_check.png
Chroni komputery stacjonane i urządzenia mobilne

Ochrona komputerów stacjonarnych, laptopów i notebooków z systemem Windows oraz urządzeń mobilnych pracujących w oparciu o system Android.        
Path: > > Arcabit Home Security 1+1

Pobierz

Powiązane posty na blogu

Inne produkty w tej samej kategorii:

Opinie

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews
Zweryfikowany zakup

Dobry program

Dziękuję za miłą obsługę, program jest rzeczywiście udany. Będę polecał Wasz sklep.

Zweryfikowany zakup

Zadowolony

Miałem mieszane uczucia do produktu, mimo iż polski to kierowałem swe myśli do firmy na E... Przyznam, że zaryzykowałem i dostałem świetne narzędzie. Dzięki niemu ochroniłem swojego laptopa oraz smartfona. Program jest świetny, nie zjada mocy komputera, pozwala grać bez irytujących komunikatów, dodatkowo jestem bezpieczny w Internecie.