Airo AV Zobacz większe

Airo AV

  0,00 zł Podatek VAT 23% VAT
  Dostawa: do kilku dni roboczych

  airav

  Nowy produkt

  Zabezpiecz swoje urządzenia.
  Uprość swoje życie.

  Chroń swoje cenne urządzenia, używaj najlepszych.
  Airo: ochrona przed cyfrowymi zagrożeniami.


  download_button.png

  Więcej szczegółów

  Specyfikacja

  System operacyjnyApple macOS

  Więcej informacji

  Spokojnie. Zabierzemy to stąd.

  airo_app-1-new-b.png

  Wykrywanie i zapobieganie w czasie rzeczywistym

  Powinniśmy przeprosić. Naprawdę, to nawet niesprawiedliwe. Airo skanuje tony witryn i mnóstwo plików w zaledwie kilka sekund. Zapobiegawcze identyfikowanie wzorców złośliwego zachowania, zanim zagrożenia będą miały szansę zaatakować lub zaatakować system.

  Airo zapewnia:

  airo_rdp-1.pngZapobiegaj wyłudzaniu informacji przed kradzieżą poufnych danych i danych osobowych.
  airo_rdp-2.pngZatrzymaj zdalne próby przejęcia kamery, klawiatury lub myszy. 
  airo_rdp-3.pngChroń swoje backdoory zamknięte przed podstępnymi, podejrzanymi plikami i złośliwym oprogramowaniem szpiegującym, które mogą zrujnować przeglądanie i wydajność. 
  airo_status-m.png

   Potężna technologia AI 

  Zagrożenia dla komputerów Mac i iOS są realne, nieprzyjemne i oznaczają biznes. Na szczęście dla Ciebie, jesteśmy przygotowani. Wnosząc do tego trochę poważnych możliwości AI. Samoucząca się maszyna Airo zwiększa się z każdą minutą. Krąży wokół każdego dziwaka, który próbuje nadążyć. Airo to:

  airo_pat-1.pngNiestrudzenie zbiera dane w celu identyfikacji i rozpoznania nowych złośliwych działań. Dodatkowe napoje energetyczne nie są wymagane.
  airo_pat-2.pngWyprzedzanie każdego ataku. Zawsze na bieżąco z nowymi trendami dotyczącymi złośliwego oprogramowania i hakowania oraz najnowszymi informacjami o błędach i zagrożeniach.
  airo_pat-3.pngZapewnienie najszybszej i najbardziej płynnej ochrony. Precyzyjne wykrywanie i ochrona bez szkody dla liczby klatek na sekundę w ulubionej grze lub cennego czasu renderowania.
  airo_threat-m.png

   Prywatność i ochrona danych 

  Nienawidzimy ci tego mówić, ale te błyszczące, gotowe ustawienia zabezpieczeń? Nie zamierzają tego wyciąć. Twoje pliki, Twoja tożsamość, Twoje dane: wszystko jest do zgarnięcia. Bądź mądry. Stań po stronie rodziny Airo i stań się nietykalny na całe życie. Airo to:

  airo_pdp-1.pngDodanie dodatkowej, niezbędnej warstwy do ochrony komputera Mac i iOS. Ty ustalasz standardy bezpieczeństwa, a my upewniamy się, że będą one przestrzegane.
  airo_pdp-2.pngZapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa i ciągłej ochrony, bez bycia widocznym i bez wydawania dźwięku. Nawet nie zauważysz, że tam jesteśmy.

  Opinie

  Pobierz

  Inne produkty w tej samej kategorii: