Airo AV Zobacz większe

Airo AV

0,00 zł Podatek VAT 23% VAT
Dostawa: do kilku dni roboczych

airav

Nowy produkt

Zabezpiecz swoje urządzenia.
Uprość swoje życie.

Chroń swoje cenne urządzenia, używaj najlepszych.
Airo: ochrona przed cyfrowymi zagrożeniami.


download_button.png

Więcej szczegółów

Specyfikacja

System operacyjnyApple macOS

Więcej informacji

Spokojnie. Zabierzemy to stąd.

airo_app-1-new-b.png

Wykrywanie i zapobieganie w czasie rzeczywistym

Powinniśmy przeprosić. Naprawdę, to nawet niesprawiedliwe. Airo skanuje tony witryn i mnóstwo plików w zaledwie kilka sekund. Zapobiegawcze identyfikowanie wzorców złośliwego zachowania, zanim zagrożenia będą miały szansę zaatakować lub zaatakować system.

Airo zapewnia:

airo_rdp-1.pngZapobiegaj wyłudzaniu informacji przed kradzieżą poufnych danych i danych osobowych.
airo_rdp-2.pngZatrzymaj zdalne próby przejęcia kamery, klawiatury lub myszy. 
airo_rdp-3.pngChroń swoje backdoory zamknięte przed podstępnymi, podejrzanymi plikami i złośliwym oprogramowaniem szpiegującym, które mogą zrujnować przeglądanie i wydajność. 
airo_status-m.png

 Potężna technologia AI 

Zagrożenia dla komputerów Mac i iOS są realne, nieprzyjemne i oznaczają biznes. Na szczęście dla Ciebie, jesteśmy przygotowani. Wnosząc do tego trochę poważnych możliwości AI. Samoucząca się maszyna Airo zwiększa się z każdą minutą. Krąży wokół każdego dziwaka, który próbuje nadążyć. Airo to:

airo_pat-1.pngNiestrudzenie zbiera dane w celu identyfikacji i rozpoznania nowych złośliwych działań. Dodatkowe napoje energetyczne nie są wymagane.
airo_pat-2.pngWyprzedzanie każdego ataku. Zawsze na bieżąco z nowymi trendami dotyczącymi złośliwego oprogramowania i hakowania oraz najnowszymi informacjami o błędach i zagrożeniach.
airo_pat-3.pngZapewnienie najszybszej i najbardziej płynnej ochrony. Precyzyjne wykrywanie i ochrona bez szkody dla liczby klatek na sekundę w ulubionej grze lub cennego czasu renderowania.
airo_threat-m.png

 Prywatność i ochrona danych 

Nienawidzimy ci tego mówić, ale te błyszczące, gotowe ustawienia zabezpieczeń? Nie zamierzają tego wyciąć. Twoje pliki, Twoja tożsamość, Twoje dane: wszystko jest do zgarnięcia. Bądź mądry. Stań po stronie rodziny Airo i stań się nietykalny na całe życie. Airo to:

airo_pdp-1.pngDodanie dodatkowej, niezbędnej warstwy do ochrony komputera Mac i iOS. Ty ustalasz standardy bezpieczeństwa, a my upewniamy się, że będą one przestrzegane.
airo_pdp-2.pngZapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa i ciągłej ochrony, bez bycia widocznym i bez wydawania dźwięku. Nawet nie zauważysz, że tam jesteśmy.

Pobierz

Inne produkty w tej samej kategorii:

Opinie