Advanced SystemCare Ultimate 14

  135,18 zł Brutto

  109,90 zł Podatek VAT 23% VAT
  Dostawa: do kilku dni roboczych

  Nowy produkt

  +

  Blokuj potencjalne wirusy, chroń swoją prywatność i popraw wydajność systemu Windows w czasie rzeczywistym.

  ascu14_1.png
  Czas rzeczywisty

  Ochrona komputera przed wirusami i zagrożeniami w czasie rzeczywistym

  Jak chronić swój komputer przed wirusami? Na szczęście jako kompleksowe narzędzie antywirusowe Advanced SystemCare Ultimate zapewnia najlepszą i najłatwiejszą metodę ochrony systemu Windows w czasie rzeczywistym. Nie tylko blokuje wszystkie potencjalne zagrożenia ze strony wirusów, spyware, ransomware i innych rodzajów złośliwego oprogramowania z bazą danych większą o 23%. Oferuje również podwójnie bezpieczne korzystanie z Internetu wraz z najnowszym silnikiem Bitdefender.

  Bezpieczny

  Zabezpiecz swoje prywatne dane

  Twój komputer jest pełen osobistych informacji. Jak zabezpieczyć swoje prywatne dane? Advanced SystemCare Ultimate tworzy tarczę bezpieczeństwa, aby zapobiec kradzieży wrażliwych danych osobowych, takich jak pliki, zdjęcia, kontakty i cyfrowe odciski palców przez nieupoważnione osoby. Powstrzymuje także hakerów przed zdalnym przejęciem twojego komputera. W przypadku nieautoryzowanego dostępu do Twoich prywatnych danych program zablokuje je po wykryciu.        

  ascu14_2.png
  ascu14_3.png
  Prywatnie

  Surfuj prywatnie po Internecie bez ryzyka

  Przed przejściem do nowej witryny internetowej prawdopodobnie zadasz sobie pytanie: „Czy otwieranie tej witryny jest bezpieczne?”. Advanced SystemCare Ultimate zawsze zapewnia bezpieczeństwo i prywatność w Internecie. Ulepszona ochrona przeglądarki integruje ochronę poczty e-mail, usuwanie reklam, ochronę surfowania, ochronę przed śledzeniem i doradcę strony głównej, zapewniając bezpieczne środowisko surfowania. Zapewnia również kompleksową ochronę przed oszustwami typu phishing, inwazyjnym śledzeniem online i innymi zagrożeniami opartymi na przeglądarkach. Obsługiwane jest również przeglądanie na najnowszym Microsoft Edge (Chromium).        

  Gładki

  Płynnie przyspiesz swój system Windows

  Advanced SystemCare Ultimate to także optymalizator systemu, który przyspiesza działanie wolnego komputera. Czyści mnóstwo niepotrzebnych plików, plików tymczasowych i pamięci podręcznych w Dropbox, Steam, Chrome i innych przeglądarkach oraz oprogramowaniu, aby uzyskać więcej miejsca na dysku twardym i szybszą reakcję systemu. Co więcej, 42% większa baza danych narzędzia Startup Optimizer może z łatwością zarządzać nadmierną liczbą elementów i usług startowych, aby skrócić czas uruchamiania. Jednocześnie ulepszony Internet Booster przyspiesza prędkość Internetu, zapewniając płynne działanie komputera.

  ascu14_4.png

  Więcej szczegółów

   Specyfikacja

   System operacyjnyMicrosoft Windows

   Więcej informacji

   Nowe i ważne zmiany w Advanced SystemCare Ultimate 14

   Advanced SystemCare Ultimate to wszechstronny pakiet oprogramowania antywirusowego i systemowego do poprawy bezpieczeństwa i wydajności komputera, który zapewnia wiele przydatnych funkcji takich jak:
   ascu14_5.png

   Opinie

   Path: > > Advanced SystemCare Ultimate 14

   Pobierz

   Inne produkty w tej samej kategorii: