Najczęściej kupowane

  • Comodo ITSM
    Comodo ITSM

    Comodo ITSM to nowe rozwiązanie łączące w sobie wysoką skuteczność...

    160,00 zł Brutto

Informacja

Nowe produkty

Promocje

Dostawcy

Lista produktów według producenta mks_vir

mks_vir_logo.pngmks_vir to najstarszy polski i jeden z najstarszych na świecie programów antywirusowych. Program od wielu lat jest rozwijany i wspierany przez powstałą w 2004 roku firmę Arcabit, która powołała do życia spółkę mks_vir, aby wspólnie z nią tworzyć i dystrybuować nowe wersje oprogramowania w ramach tej popularnej polskiej marki. Specjaliści obydwu firmy nieprzerwanie kontrolują sytuację zarówno w polskiej jak i ogólnoświatowej cyberprzestrzeni, aby zagwarantować Klientom i użytkownikom pakietu mks_vir najwyższy poziom ochrony.

TRADYCJA I TERAŹNIEJSZOŚĆ POLSKIEJ BRANŻY ANTYWIRUSOWEJ


Nasze korzenie sięgają głęboko – już w latach dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku nasi specjaliści, wówczas jeszcze w ramach różnych organizacji zarówno polskich jak i zagranicznych przecierali szlaki tworząc pierwsze zaawansowane rozwiązania ochronne mające stawić czoła rosnącej w siłę armii cyberprzestępców. Wtedy mieliśmy szczęście spotkać się wokół projektu mks_vir i wspólnie tworzyć polską branżę antywirusową. Zdobyta przez te wszystkie lata wiedza i ogromne doświadczenie pozwalają nam tworzyć oprogramowanie na najwyższym światowym poziomie z jednoczesnym uwzględnieniem realiów polskiej cyberprzestrzeni. Z powodzeniem współpracujemy z największymi firmami i organizacjami specjalizującymi się w cyberbezpieczeństwie wymieniając informacje w zakresie nowych zagrożeń i możliwości ochrony przed nimi.


O KROK PRZED CYBERPRZESTĘPCAMI


Tysiące godzin spędzonych nad rozwojem aplikacji ochronnych nauczyły nas, że kontrolując sytuację bieżącą zawsze trzeba patrzeć w przyszłość i rozpatrywać różne scenariusze ataków. Właśnie tak rozwijamy nasze pakiety ochronne – chronią one przed zagrożeniami aktywnymi tu i teraz ale i są gotowe na zagrożenia, które mogą stać się codziennością już jutro, pojutrze czy za tydzień. Nieszablonowe rozwiązania takie jak np. mechanizm ochrony dokumentów SafeStorage, zaawansowana heurystyka analizująca aktywność skryptów, bezpieczna przeglądarka, moduł szyfrowanych dysków – to tylko kilka przykładów alternatywnych kierunków rozwoju naszych aplikacji ochronnych.

Więcej

Brak produktów dla tego producenta