Najczęściej kupowane

 • Comodo ITSM
  Comodo ITSM

  Comodo ITSM to nowe rozwiązanie łączące w sobie wysoką skuteczność...

  160,00 zł Brutto

Informacja

Nowe produkty

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

Dostawcy

Lista produktów według producenta Comodo

comodo-logoL.pngComodo Group – amerykańskie przedsiębiorstwo, założone w New Jersey w 1998. Działalność firmy skupia się w obszarach zabezpieczeń programowych komputerów oraz wystawianiu certyfikatów SSL. CEO Comodo od dnia jego założenia jest Melih Abdulhayoglu.

Comodo Group jest producentem dostępnych w większości za darmo programów, z których najbardziej znanym i cenionym w testach porównawczych jest pakiet zabezpieczający Comodo Internet Security. W skład pakietu wchodzą inne programy, takie jak program antywirusowy Comodo AntiVirus, chroniący przed złośliwym oprogramowaniem i HIPS. Comodo Group  świadczy usługi wsparcia technicznego i doradztwa w zakresie zabezpieczania komputerów przed złośliwym oprogramowaniem zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Więcej
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
 • 130,08 zł podatek VAT 23% netto

  Comodo ITSM to nowe rozwiązanie łączące w sobie wysoką skuteczność antywirusa Comodo i zarządzanie środowiskiem poprzez stronę internetowa umieszczoną na serwerach producenta. Dlatego to elastyczne rozwiązanie nie wymaga posiadania własnego serwera. Comodo ITSM idelanie sprawuje się w środowiskach rozproszonych, gdzie do zarzadzania stacjami wystaczy...

  Od 160,00 zł Brutto
  Dostawa: do kilku dni roboczych
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji