IObit Malware Fighter PRO

  98,28 zł Brutto

  79,90 zł Podatek VAT 23% VAT
  Dostawa: do kilku dni roboczych

  Nowy produkt

  IObit Malware Fighter 8 to potężny i wszechstronny program antymalware i antywirusowy, który chroni komputer przed najnowszymi programami szpiegującymi, adware, ransomware, trojanami, keyloggerami, botami, robakami, hijackerami, wirusami itp.

  Więcej szczegółów

  +

   Specyfikacja

   System operacyjnyMicrosoft Windows

   Więcej informacji

   Dzięki nowej generacji IObit Anti-malware Engine i 1,6x większej bazie danych, IObit Malware Fighter 8 PRO przyspiesza szybkość skanowania do 300% i zapewnia skuteczniejsze wykrywanie i usuwanie zagrożeń. Wersja Pro zawiera zintegrowany,  najnowszy na świecie silnik Bitdefender, który wykorzystuje nowe technologie wywiadu cybernetycznego, zapewnia znacznie wyższy wskaźnik zabijania wirusów. Ulepszony silnik Anti-ransomware chroni komputer przed najnowszymi atakami ransomware. Nie martw się o to, że Twoje pliki są szyfrowane przez hakerów lub nielegalnie dostępne przez programy innych firm.

   Co więcej, IObit Malware Fighter 8 PRO stara się również zaoferować bezpieczniejszą przeglądarkę i system z ulepszoną ochroną danych, ochroną przeglądarek internetowych i proaktywną ochronę bezpieczeństwa. Aby w pełni chronić prywatność i poufne dane przed nieautoryzowanym dostępem, IObit Malware Fighter 8 PRO dodaje ochronę hasłem Safe Box'a, aby zmaksymalizować bezpieczeństwo Twojej prywatności i chronionych danych. Nikt nie może uzyskać dostępu do danych bez podania właściwego hasła.

   Przebudowana aplikacja Surfing Protection & Ads Removal obsługuje Microsoft Edge i blokuje więcej ataków na kryptowaluty, irytujących reklam i złośliwych witryn, aby znacznie bezpieczniej surfować. Jednocześnie zoptymalizowanych silnik tzw. ośmiu strażników w Security Guard podnosi zabezpieczenia komputera na wyższy poziom.


   Opinie

   Path: > > IObit Malware Fighter PRO

   Inne produkty w tej samej kategorii: