Lista produktów według producenta INCA Internet Corporation

INCA Internet została założona w 2000 r. w Korei Południowej, gdzie od ponad dekady jest wiodącą firmą z branży rozwiązań bezpieczeństwa IT.

INCA Internet jest numerem 1 pod względem udziału w rynku cyberbezpieczeństwa wśród instytucji publicznych i finansowych oraz firm z branży gier. Stale rozszerzana jest ekspansja na światowych rynkach takich jak: Japonia, Chinach czy też Ameryce Północnej. Nie tylko planujemy być globalną firmą zajmującą się cyberbezpieczeństwem, ale chcemy również uczynić internet bezpieczniejszym miejscem dla wszystkich.
Pokazuje 1 - 2 z 2 pozycji
  • 93,59 zł podatek VAT 23% netto

    Zaawansowane rozwiązanie antywirusowe, które blokuje zagrożenia cybernetyczne, takie jak złośliwe oprogramowanie, oprogramowanie szpiegujące, oprogramowanie ransomware itp. Bezpiecznie chroń system użytkownika i ważne informacje dzięki ulepszonym funkcjom monitorowania i ochrony w czasie rzeczywistym.

    115,12 zł
  • 592,80 zł podatek VAT 23% netto

    Rozwiązanie antywirusowe dla serwerów, które oferuje funkcje monitorowania i ochrony w czasie rzeczywistym zoptymalizowane dla środowiska serwerowego. Chroni serwer przed złośliwym oprogramowaniem nawet po wylogowaniu.

    729,14 zł
Pokazuje 1 - 2 z 2 pozycji