Najczęściej kupowane

 • Comodo ITSM
  Comodo ITSM

  Comodo ITSM to nowe rozwiązanie łączące w sobie wysoką skuteczność...

  160,00 zł Brutto

Informacja

Nowe produkty

Promocje

Dostawcy

Lista produktów według producenta AVG

AVG_LOGO_RGB.pngFirma AVG Technologies (od 6 lutego 2008, dawniej Grisoft), producent oprogramowania AVG od 1991 roku - kiedy powstały pierwsze oddziały w Europie i USA - skupia się na rozwoju technologii ochrony komputerów przed wirusami, spyware, hakerami i spamem. Od początku swego działania celem firmy jest stworzenie najbardziej wydajnego i funkcjonalnego systemu ochrony komputerów na świecie. 

Od 6 września 2005 AVG Technologies realizuje swoje innowacyjne plany na większą skalę oraz wprowadza produkty na nowe rynki dzięki wsparciu największych europejskich inwestorów - Enterprise Investors i Intel Capital. Będąc największą inwestycją firmy Intel w środkowej i wschodniej Europie, AVG Technologies ma wspaniałe warunki do rozwoju i zdobycia silnej pozycji na rynku. 19 kwietnia 2006 AVG Technologies ogłosił przejęcie firmy ewido networks - będącej czołowym dostawcą innowacyjnych rozwiązań anti-malware. Wzmocniło to działanie programów antywirusowych i firewall o ochronę użytkowników przed wciąż zwiększającym się napływem złośliwego oprogramowania przez Internet. Obecnie oprogramowanie z rodziny AVG jest używane na ponad 110 milionach komputerów na całym świecie.


W roku 2016 połączyła się z firmą AVAST.

Więcej
Pokazuje 1 - 8 z 8 pozycji
 • 123,18 zł podatek VAT 23% netto

  AVG AntiVirus Business EditionAntywirus, który ochroni Twoją firmą przed różnymi rodzajami zagrożeń.

  Od 151,51 zł Brutto
  Dostawa: do kilku dni roboczych
 • 409,99 zł podatek VAT 23% netto

  AVG Email Server Business EditionChroń wiadomości e-mail i zapewnij ich szybkie przesyłanie z serwera do skrzynek odbiorczych. Nasze proste, a zarazem efektywne rozwiązanie ochroni pocztę e-mail Twojej firmy przed najnowszymi zagrożeniami i nie pozwoli na jej spowolnione działanie.

  Od 504,29 zł Brutto
  Dostawa: do kilku dni roboczych
 • 107,99 zł podatek VAT 23% netto

  AVG FileServer Business Edition Zabezpieczenie serwerów, sieci i danych przed hakerami oraz złośliwym oprogramowaniem

  Od 132,83 zł Brutto
  Dostawa: do kilku dni roboczych
 • 109,00 zł podatek VAT 23% netto

  Chroń swoje osobiste pliki i życie prywatne Złośliwe oprogramowanie atakuje już nie tylko komputery, ale także uzyskuje dostęp do Twojego życia prywatnego. Wykorzystując programy typu ransomware i szpiegując przez kamerę internetową, hakerzy mogą zdobyć Twoje najbardziej prywatne pliki i zdjęcia, a nawet podglądać Twój dom....

  Od 134,07 zł Brutto
  Dostawa: do kilku dni roboczych
 • 149,27 zł podatek VAT 23% netto

  Rozwiązanie dedykowane firmom Wiesz, że firma wymaga znacznie lepszej ochrony antywirusowej niż użytkownicy prywatni. Dla osób prowadzących własny biznes stworzyliśmy program, który zapewni im bezpieczeństwo, ukryje tożsamość w sieci i zagwarantuje prywatność. Oto AVG Internet Security Business Edition.

  Od 183,60 zł Brutto
  Dostawa: do kilku dni roboczych
 • -15.35%
  143,90 zł podatek VAT 23% netto

  Zaawnasowana ochrona antywirusowa od AVG na wszystkie urządzenia.Do 10 stanowisk.Chroń swoje osobiste pliki i życie prywatne Złośliwe oprogramowanie atakuje już nie tylko komputery, ale także uzyskuje dostęp do Twojego życia prywatnego. Wykorzystując programy typu ransomware i szpiegując przez kamerę internetową, hakerzy mogą zdobyć Twoje...

  Od 176,99 zł 209,09 zł Brutto
  Dostawa: do kilku dni roboczych
  Cena obniżona!
 • 16,58 zł podatek VAT 23% netto

  Prywatne przeglądanie i możliwość zabezpieczenia sieci Wi-Fi w dowolnym miejscu — kup nasz program lub wypróbuj go za darmo na komputerze z systemem Windows już dziśDlaczego potrzebujesz oprogramowania VPNZabezpiecza dowolną sieć Wi-Fi,w każdym miejscuGwarantuje prywatność...

  20,39 zł Brutto
  Dostawa: do kilku dni roboczych
 • -5.1%
  208,77 zł podatek VAT 23% netto

  AVG Ultimate Do 10 stanowisk Kompleksowe i najlepsze w swojej klasie połączenie rozwiązania antywirusowego i narzędzia zwiększającego wydajność.Dla wszystkich Twoich urządzeń osobistych.

  Od 256,79 zł 270,59 zł Brutto
  Dostawa: do kilku dni roboczych
  Cena obniżona!
Pokazuje 1 - 8 z 8 pozycji